Ready Steady Spaghetti crew @ Red Bull whiteout pt.1

Sēžam mašīnā, tikko izbraukuši no mežaparka. Braucām ar Eda ‘pikniku’, Paulam f’ūga, Stabiņš steezo, iebraucām Juglas makdonaldā, ielējām zupiņu, bāka bija jāatlauža ar kaut kādu dzelzi, ieēdam, un eam jau ceļā savākt Edi Limbažos, drusku aizrāvām uz Ērgļu pusi, bet pēc kāda laiciņa jau bijām Limbažos. Edis arī uz fūdziņu.

Esam Salacgrīvā drusku iepildamies, uzreiz pēc tam neliela aizķeršanās ar likuma sargiem, ču ču pārsniedzām ātrumiņu.

…..Tūlīt iebrauksim Tallinā, akal drusku pārsniedzam, un nu jau čilājam Igauņu policijas mašīnā, reindžers uzdirš pa to ,ka neprotu krieviski, sods ļooti liels, nekad nepārkāp ātrumu zero zero zemē.

Labi, esam Tallinā, riņķojam ap to Bastionu, lai atrastu, kur nostāties, pēc tam iečekojam saģērbjamies, noskatamies wildcard kvalifikācijas, un pēc mirklīša jau griežamies pa konstrukcijām. Kaspars stromīgs, Edis switch up,switch up, Stabiņš vispār stīzā, Pauls arī čillo pa rider zonu, ņuhā red bullu, arī tāpat paslaido. Somi vnk nereāli slīpē savus trikus, var redēt, ka normāli atstrādājuši jau iepriekš, igauņiem uz slaidiem arī līmenis audzis, arī normāli atlaiž, tikmēr mēz iestīzojam, pa nenormāli krutajām konstrukcijām, ja vien tādas būtu Latvijā. Vēl nebijām izbaudījuši tik labu fllat boxu ar tādām, kā margām, resnu down reilu, un lielu mucu, beigās manual placīti ar dropu beigās, sākumā kikeris, kā skeitparkos.

Kopā sanāca 4 officiālie braucieni, pirmjos divos izģērbām igauņus, pēc tam finālā tikāmies ar somiem. Varējām ielikt, taču, veiksme neuzspīdēja, kā nācās un pabeilojām, Stabiņš nenosēdināja savu side flipu no flat boxa dropa, kas mūsu prāt bija labākais triks visās sacensībās, kopumā nebijām sarūgtināti, balvās 5000 kronas, plus labākā attieksme pret braucējiem – benzīns, viesnīca, klubs – for free, tā ka ar organizētību grūti sacensties citiem pasākumiem. Nākamajā stāsta daļā filmiņa par mūsu piedzīvojumiem, kā ārī otrā apraksta daļa. Bildes šeit – sniegaklubs.lv , redbull.ee, teip.ee, triecienspeks.lv un drošvien vēl kaut kur. Lielais paldies Pagrabam un Red bull, gaidiet otro daļu rakstam, kā arī video.

 

 

Komentēt

Filed under check, skiing action, skiing family

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s