Kakka/Lakka

No rīta neaizmirsti nodot sveicienus un novēlēt labu darba dienu Agnesītei

 http://www.draugiem.lv/friend/?26541/Agnese_Karse/

Kurš normāls cilvēks var iet strādāt uz tādu kantori, atradušies taisnības cīnītāji, izdomā kaut kādas mistiskas licenses un iekasē naudu.

Advertisements

6 komentāri

Filed under crap

6 responses to “Kakka/Lakka

 1. dieta

  pēc viņas domubiedru grupām, liekas, ka viņa nopietni cīnās ar aptaukošanos….

  • hoodz

   tādēļ viņa atriebjas normāliem cilvēkiem, atbalstot šo iestādi, bet pameklējot gan google, gan draugos parādās cilvēki, kas pie ‘darba vietas’ lepni norāda pilno kaku iestādes nosaukumu, žēl, ka neizdevās uzķert kādu kas savā profilā ievietojis kaut ko no youtubes 🙂

 2. gribu_hujeet

  Nu bieži jau viņi huiņas laiž, bet nu kamōn – par mūzikas izmantošanu taču kaut ko var samaksāt. Māksliniekiem taču arī vajag kunģī maizi iestumt.

  Kādam jau šitāds nepatikams darbs ir jāveic, bet nu akka/laa to dara ar hujējošu attieksmi.

 3. hoodz

  Nez kurš tad, kaut vai paskatoties uz Lv ‘populārās’ mūzikas scēnu ir nepaēdis?
  Ja mēs skatamies ,šajā gadījumā, uz youtube problēmu, tad sanāk dubulta maksāšana, ja es esmu godīgi samaksājis un iegādājies autora darbu, piemēram videoklipu, diskā, bet gribot noskatīties to internetā man jāmaksā atkal, kaut gan es esmu godīgi samaksājis par autora intelektuālo u.tml materiālu. Un apmērm atceros, ka veidojot savu youtube kanālu, piekritu, ka tur lieku sevis veidotu materiālu un atļauju to skatīties visiem, tā kā, ja kanālus ir izveidojis pats autors, vai viņa pārstāvošā ierakstu kompānija, tad jebkuram ir tiesības arī šo video skatīties.
  Šāds darbs ir jādara autoram un ierakstu kompānijai, nevis parazīt organizācijām. Neatbalstam Kakkas.
  P.S.
  ātrāk vēlos redzēt šo organizāciju biedru,darbinieku sarakstu..

 4. gribu_hujeet

  Tu zini, ka autori ir pilnvarojuši šādas organizācijas iekasēt naudu par viņu darbu izmantošanu? Akkas valdē tie paši mūziķi vien ir.

  Ai nu ko tu par to jūtūbi, šitādas akkas jau vairāk ar uzņēmumiem un raidorganizācijām čakarējas. Nesaprotu, kāpēc parastie ļautiņi par akku tā streso. Mani vairāk interesētu trakeru legalizācija un tā attīstīšana par normālu biznesu, kura iniciatori būtu paši autori.

 5. hoodz

  Nu visi autori arī nav vienā maisā metami, gan naudas sadales, gan interešu ziņā, nu par to youtube ir svarīgi runāt, jo caur to, neadekvāti uzbrūk blogeriem, visiem interneta lietotājiem utt. Stresoju, jo citi parastie ļautiņi mierīgi atbalsta tādas organizācijas pastāvēšanu, par trakeriem gan taisnība, līdzīgi varianti ir redzami piemēram tube8.com, kur reklamējas un izmanto pieeju lielām ļaužu masām, pašas pornogrāfijas kompānijas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s