Sniegoto dienu apkopojums

Tagad skatoties ārā pa logu sniegs varbūt ir kāda salījuša bezpajumtnieka matos, bet pirms neilga laiciņa sasniga ļooooti daudz sniega, tā nebija bijis sen. Freestyle slēpotāji nesēdēja mājās pie tējas tases, bet gan devās baudīt sesijasm kur nu kurais vien varēja. Pašlaik vizuālā informācija ir pieejama no Kaspara un Gusta, jo pārējie ir ļoti “atsaucīgi”, bet nu kā nu ir tā nu ir, ar nožēlu jāsaka, ka neiznāca arī neviens kopīgs pasākums, kātas notika pagājušo gadu Rīgas ielās, taču pagaidām baudiet šo, kas ir, jo raksts, cerams tiks papildināts.

Sāksim ar Gustu, kurš kopā ar Dullīti(Māri Orniņu),Kundziņu, Ievu un diviem fotogrāfiem Edmundu Brenci un Juri Zariņu, neraksturīgi, bet devās kurzmes virzienā. Sekoja traks brauceins striķī aiz mašīnas pa ceļu, bet pēc tam Talsu karjers, kas bildē izskatījās spotu, dropu utt. pārpilns. Šeit es iedošu linku uz ļoti detalizētu stāstu no Gusta @ Jzfoto.lv. Ieskatam bildes.

karjers

dullits-tail

gusts-lido

kundzinsh

jzfotokundzinsh

jeeee

gustssmiada

Visas bildes no fotogrāfa Jura Zariņa

Tālāk neliels ieskats no Cēsu puses, kur Kaspars kopā ar Reini Baronu, Jāni Sarānu un fotogrāfu Jāni Podziņu devās sesijā pa dzimtajām Cēsīm, kopumā sniegotajās dienās ārā tika iziets 4.reizes, daļa no bildēm:

img_5886

img_5878

img_5822

Protams, šis ir tikai neliels ieskats, padarīts ir daudz, kas vairāk, taču to drīzumā. Paldies, visiem, kas bija un palīdzēja Vardanam,Signei,Žbanim,Sarim,Pogam,Baronam u.c.

Stay tuned!

Advertisements

1 komentārs

Filed under skiing action

One response to “Sniegoto dienu apkopojums

  1. Kaspar, no tās sarkanās ķieģeļu buudas labs dropas, bilde patikaas 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s